Uus singel ja video loole “Kõik ei saa korda”

Uus singel ja video loole “Kõik ei saa korda”

 Uus video sai valmis läbi vihma ja leekide!

Täna jõudis vaatajateni HND video loole „Kõik ei saa korda“. Loo autoriks on HND bassimängija Tarmo Põiklik, aga loole on lisatud ka kõva annus Meelis Tauk-faktorit! Lugu pärineb HND uuelt, juba 14. oktoobril ilmuvalt albumilt ja kannab endas nii tutikat kui ka juba tuttavamat HND mekki.


“Euribor langeb, intressid kukuvad, sõjad lõpevad, saad lotovõidu ja suvi kestab igavesti? Ei, seda ei juhtu, sest kõik läheb vabakäigul allamäge ning KÕIK EI SAA KORDA!”, on bänd ise lugu fännidele kommenteerinud.
HND video valmimise taga on mehed, kelle osavate käte all on sündinud ka paljud teised viimase aja suurimad sündmused – septembri alguses toimunud NOËPi staadionikontserdi valguskunstnik ja show disainer Timo Tali, operaator Ergo Treier ja pürotehnik Jüri Kartul, kes lasi muuhulgas oma paugutamiskunsti valla ka viimasel Rammsteini kontserdil Tallinnas.


“Sisult on see on lihtne ja askeetlik video, milles teatav äratundmisrõõm, kuna HND kõige esimene lugu „Vaevu hingan“ video oli sarnase tulekuga. Nii „Vaevu hingan“ kui ka uue loo video tegemisel mängis olulist rolli Fookus Pookus filmi- ja telekraanade proffide meeskond, eesotsas Pelle Vellevoogiga, kes on ka Soome suurimate tele- ja filmiprojektide taga,“ ei suuda HND laulja Tarvo Mölder oma vaimustust varjata.


Mölder lisab: „Nagu HND-le kombeks, juhtuvad meil parimad asjad ikka öösel ja pimedas. Nii võitlesime ka seekord ilmaga ning trotsisime vihma ja tuult,“ kirjeldab bändi laulja ja jätkab: „Seda enam, et lubasin valgusetiimile Timo Talile ja Alvar Almingule, et seekord neid sohu ei vii, nagu juhtus meie viimase loo „Soo“ videovõtetel, kus viimased ikka korralikud ristsed said. 
Vaata HND uut videot loole „Kõik ei saa korda“ siit. 
Muusika ja sõnad: Tarmo Põiklik       
Arranžeering: Meelis Tauk
Mix and master: MeelisTauk